Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie adresów poczty elektronicznej.
W celu rejestracji na wizytę prosimy o kontakt pod adresem: rejestracja@klinika-wet.pl

INFORMACJA

dolina_noteci

Od 1 sierpnia 2016 roku wszystkie nasze szpitalne zwierzęta są karmione karmą firmy DOLINA NOTECI.

 

TOMOGRAFIA WETERYNARYJNA

Tomografia komputerowa (TK, CT) należy do najnowocześniejszych technik obrazowania. W stale rozwijającej się medycynie weterynaryjnej TK również od pewnego czasu stanowi bardzo cenne źródło informacji diagnostycznych, pomocnych w ostatecznym rozpoznaniu schorzenia.

Obecne w Grudziądzu Pracownia Tomografii Komputerowej oferuje swoje usługi w zakresie wykonania i oceny badań u zwierząt towarzyszących.

Każdy właściciel otrzyma opis zaobserwowanych zmian wykrytych w badaniu TK. Badanie to będzie przeprowadzał lekarz weterynarii dr n. wet. Jacek Mederski – specjalista radiologii weterynaryjnej od roku 2004 oraz lek.wet. Nikola Konarzewska- Szcześnik . Lekarz kierujący pacjenta na badanie będzie również poinformowany telefonicznie o wyniku badania.

Tomografia komputerowa
Tomografia komputerowa

PODZIĘKOWANIA

dr Jacek Mederski bierze czynny udział w kształceniu studentów weterynarii.

Podziękowania Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

USŁUGI

Chirurgia

Diagnostyka oraz operacyjne leczenie porażeń kończyn zwierząt, wywołane wadami lub wypadnięciem dysku międzykręgowego.

Endoskopia

Badanie polega na wprowadzeniu giętkiego lub sztywnego wziernika połączonego z kamerą do przewodu pokarmowego lub układu oddechowego, przeprowadzane jest w pełnym znieczuleniu.

Artroskopia

Najmniej inwazyjna technika operacyjna pozwalająca dokonać wizualizacji i leczenia wewnątrz stawowego za pomocą cienkiej (średnicy 2,4mm) optyki połączonej z kamerą, wprowadzonej do stawu poprzez małe nacięcie skóry i torebki stawowej.

Patologia

W Klinice wykonywane są: tomografia komputerowa (CT), zdjęcia RTG oraz badanie USG. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a do każdego badania standardowo dodawana jest płyta CD z badaniem oraz opis.

W 1992 powstała w Grudziądzu Przychodnia Weterynaryjna „Med-Wet” założona przez dr. n. wet. Jacka Mederskiego. W 2001 roku uzyskała status Kliniki Weterynaryjnej.

Poza standardowymi usługami jak odrobaczenie czy szczepienia możemy Państwu zaoferować profesjonalne leczenie psa i kota. Nasi weterynarze mają duże doświadczenie w leczeniu zwierząt, wiedzę i podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. W klinice znajdują się dwa gabinety przyjęć: jeden gabinet weterynaryjny przeznaczony do badania klinicznego oraz drugi gabinet do badań specjalistycznych (np. USG, okulistyka, otoskopia itp.)

W ofercie Kliniki jest również weterynaryjna karma najwyższej jakości, która trafi w gusta Państwa pieska i kotka.

POPULARNE PROCEDURY

Zerwane więzadła
ZERWANE WIĘZADŁA

W Klinice w Grudziądzu stabilizacje stawu kolanowego przy zerwanym więzadle krzyżowym przednim wykonuje się za pomocą różnych technik. Dowiedz sie więcej 56-46-354-54

Szkolimy się dla Was
SZKOLIMY SIĘ DLA WAS

Udział w kursach i szkoleniach specjalistycznych: Dr n. wet. Jacek Mederski

PORADY

KARTA PODARUNKOWA

Karta podarunkowa

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek godz. 10ºº-20ºº

sobota godz. 10ºº-14ºº

Tylko w nagłych przypadkach prosimy o kontakt pod numerem telefonu 515 292 155