USŁUGI

Diagnostyka oraz operacyjne leczenie porażeń kończyn zwierząt, wywołane wadami lub wypadnięciem dysku międzykręgowego.

Badanie polega na wprowadzeniu giętkiego lub sztywnego wziernika połączonego z kamerą do przewodu pokarmowego lub układu oddechowego, przeprowadzane jest w pełnym znieczuleniu.

Najmniej inwazyjna technika operacyjna pozwalająca dokonać wizualizacji i leczenia wewnątrz stawowego za pomocą cienkiej (średnicy 2,4mm) optyki połączonej z kamerą, wprowadzonej do stawu poprzez małe nacięcie skóry i torebki stawowej.

W Klinice wykonywane są: tomografia komputerowa (CT), zdjęcia RTG oraz badanie USG. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a do każdego badania standardowo dodawana jest płyta CD z badaniem oraz opis.

W 1992 powstała w Grudziądzu Przychodnia Weterynaryjna „Med-Wet” założona przez dr. n. wet. Jacka Mederskiego. W 2001 roku uzyskała status Kliniki Weterynaryjnej.

Poza standardowymi usługami jak odrobaczenie czy szczepienia możemy Państwu zaoferować profesjonalne leczenie psa i kota. Nasi weterynarze mają duże doświadczenie w leczeniu zwierząt, wiedzę i podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. W klinice znajdują się dwa gabinety przyjęć: jeden gabinet weterynaryjny przeznaczony do badania klinicznego oraz drugi gabinet do badań specjalistycznych (np. USG, okulistyka, otoskopia itp.)

W ofercie Kliniki jest również weterynaryjna karma najwyższej jakości, która trafi w gusta Państwa pieska i kotka.

POPULRNE PROCEDURY

ZERWANE WIĘZADŁA

W Klinice w Grudziądzu stabilizacje stawu kolanowego przy zerwanym więzadle krzyżowym przednim wykonuje się za pomocą różnych technik. Dowiedz sie więcej 56-46-354-54

SZKOLIMY SIĘ DLA WAS

Udział w kursach i szkoleniach specjalistycznych: Dr n. wet. Jacek Mederski

PORADY

KARTA PODARUNKOWA

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek godz. 10ºº-20ºº

sobota godz. 10ºº-14ºº

W nagłych przypadkach telefon dyżurny 515 292 155 czynny całą dobę